… zanim spotkamy się po raz pierwszy

Zadajesz sobie pewnie pytanie – „Dobrze, ale czego będą wymagali ode mnie – jak Oni mi pomogą? Czy schudnę? Czy dietetyk da sobie radę?”

Nasza wspólna współpraca, to wspólna podróż, w której każda ze stron musi wykazać inicjatywę, cierpliwość, wytrwałość oraz najważniejsze – zaufanie.

Z naszej strony oferujemy: wiedzę i umiejętności, które zdobywamy i uzupełniamy w oparciu o  doświadczenie i naukowe fakty,  nowoczesny sprzęt, pełne zrozumienie i zaangażowanie w Twoją sprawę. Oczekujemy w zamian pełnej uczciwości względem nas i Ciebie samego, dokładności jak również Twojego pełnego zaangażowania. 

Nie chcemy, abyś podejmował współpracę, kiedy nie jesteś jeszcze na to gotowy. Jeżeli masz choć cień wątpliwości, czy właściwy moment nastąpił – wstrzymaj się. Nie daj się zmanipulować, że musisz coś ze sobą zrobić już właśnie teraz. Musisz dojrzeć samodzielnie do decyzji o wizycie w naszym gabinecie. To zaprocentuje – będziesz mieć więcej energii, samozaparcia, dystansu i przede wszystkim chęci!

Bardzo nie lubimy się spóźniać. Nie lubimy także, kiedy spóźniasz się na wyznaczoną godzinę wizyty gabinetowej – dlatego zawsze prosimy  o Twoje przybycie ok. 10 minut wcześniej.

Jeżeli jesteś spoza Wrocławia, a chcesz nawiązać współpracę mamy dobrą wiadomość:

Teraz porady dietetyczne oraz zmówienie planu żywieniowego dostępne są także on-line!

Chcemy być dostępni dla każdego, dlatego uruchomiliśmy ankiety oraz zamówienie planów żywieniowych on-line. Osoby, które nie mogą fizycznie stawić się  w gabinecie mogą skorzystać z tych usług dosłownie wszędzie.

Nie rozprowadzamy „suplementów” i cudownych odchudzających specyfików

Otrzymujemy wiele telefonów z pytaniem o przeróżne specyfiki. Z uwagi na silne powiązania z medycyną – nie możemy działać wbrew prawu, wiedzy medycznej i  przyjętym standardom EBM (medycyny opartej na faktach) oraz GCP (dobrej praktyki medycznej). Nie rozprowadzamy i nie sprzedajemy specyfików, które w cudowny sposób miałyby spowodować chudnięcie.  Naturalnie, że w wybranych przypadkach możemy rozważyć pomoc farmakologiczną w postaci metforminy, orlistatu lub chlowodorku naltreksonu z chlorowodorkiem bupropionu, podobnie jak pomoc psychologa, psychiatry, diabetologa, kardiologa, neurologa, endokrynologa, fizjoterapeuty i wielu wielu innych specjalistów. Redukcja wagi ciała to ogromna praca wymagająca olbrzymiego zaangażowania – a jeżeli wciąż  wierzysz, że TYLKO połykanie tabletek (kropelek), bez Twojego wysiłku, spowoduje magiczną utratę tkanki tłuszczowej – to nasza współpraca nie będzie możliwa. W takim przypadku zapraszamy do konkurencji.